Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl randevu alabilirim?


Op.Dr.Ali Bahadırlı'ya muayene olabilmek için:

- 4448112 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

- Ana sayfada linkleri bulunan sosyal medya hesapları üzerinden direk mesaj ile randevu alabilirsiniz

- info@dralibahadirli.com email adresi üzerinden mail ile randevu alabilirsiniz.

- İletişim bilgileri bölümünde ve ana sayfada bulunan "Bize Yazın" bölümünü doldurarak göndereceğiniz mesaj ile randevu alabilirsiniz.

- Ana sayfanın sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonunu kullanarak bu uygulama üzerinden mesaj atarak randevu.alabilirsiniz.

Kapalı cerrahi ile ameliyat yapıyor musunuz?


Uygun olan tüm ameliyat hastalarım için öncelikli olarak kapalı (laparoskopik-histeroskopik) cerrahi yöntemini kullanmaktayım.

Bu konu ile ilgili muayene olmak ve ameliyat planı yapmak için 4448112 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. 

Çalıştığınız yerin konumunu tarif eder misiniz?


Özel Medicabil Hastanesi

Adres: Mudanya Yolu Fethiye Mh. Küre Sk.No: 1 Nilüfer / Bursa

YOL TARİFİ

Otobüs ile Geliyorsanız;

  • B/10, B/36-A, B/36, 97/G, B/24, 14/L, 14/L-2, B/36-C, B/34, 14/N, B/43 no’lu otobüsleri kullanarak, hastanemizin önündeki (Mudanya yolu üzerindeki) “Fethiye 1” durağında inebilirsiniz.

BursaRay ile Geliyorsanız;

  • Mudanya yolu üzerindeki BursaRay hattını kullanıyorsanız; Hamitler-Fethiye istasyonunda inip, Bursa istikametine doğru 800 mt. kadar yürüdüğünüzde sağda hastanemizi görebilirsiniz.
  • İzmir yolu üzerindeki BursaRay hattını kullanıyorsanız; Üniversite ya da Kestel istikametindeki hattı kullanarak Paşa Çiftliği ya da Bursaspor Acemler istasyonunda inip, Emek istikametindeki hattı kullanmanız gerekmektedir. Hamitler-Fethiye istasyonunda inip, Bursa istikametine doğru 800 mt. kadar yürüdüğünüzde sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Özel Araç ile Geliyorsanız;

  • Şehir Merkezinden geliyorsanız; İzmir - Mudanya yol ayrımından Mudanya (Sanayii Cad.) istikametine giriniz. Organize Sanayi köprülü kavşağından Mudanya-Bursa istikametine dönmek için giriniz ve Bursa (Şehir Merkezi) istikametinde ilerleyiniz. Sağda Opet’i geçtikten sonra Kavram Koleji yanında hastanemizi görebilirsiniz.
  • Mudanya istikametinden geliyorsanız; Mudanya – Bursa (Sanayii Cad.) yolu üzerinde ilerleyin.  Hamitler-Fethiye metro istasyonunu geçtikten sonra, 800 mt. kadar ilerlediğinizde sağda Kavram Koleji yanında hastanemizi görebilirsiniz.
  • Görükle tarafından İzmir yolu üzerinden geliyorsanız; Bursa istikametinde ilerleyin. “Ataevler/NOSAB-BTSO/Org. San. Bölgeleri/Mudanya” çıkışından sağa girin. Ata Caddesinden takip ederek Mudanya yoluna Bursa istikametine dönün. Sağda Opet’i geçtikten sonra Kaplan Koleji yanında hastanemizi görebilirsiniz.

Doğuma hazırlık eğitimi almak için ne yapmalıyım?


Doğuma hazırlık eğitimi almak için:

- Ana sayfada linkleri bulunan sosyal medya hesapları üzerinden direk mesaj atabilirsiniz.

- info@dralibahadirli.com email adresi üzerinden mail ile bilgi alabilirsiniz.

- İletişim bilgileri bölümünde ve ana sayfada bulunan "Bize Yazın" bölümünü doldurarak mesaj atıp bilgi alabilirsiniz. 

- Ana sayfanın sol alt kısmında bulunan WhatsApp ikonunu kullanarak bu uygulama üzerinden mesaj atıp bilgi alabilirsiniz.